Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki tud kémia és biosz tanárt?

Valaki tud kémia és biosz tanárt?

Figyelt kérdés
Gyulán keresek egy jó kémia és biosz tanárt. Ha valaki tud olyat aki online tart órákat az is megfelel. Előre is köszi:)

2023. márc. 12. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Kémiából az egyik (ha nem a leg)jobb Lénárt Gergely. Vannak magántanítványai is, de a Magister emelt kémia kurzusait is ő szokta vinni. Csak saját anyagból tanít, a számolási példatára hiánypótló, szerintem sokkal érthetőbb mint az Ötösöm lesz. A tankönyve is az érettségi követelmények alapján van megírva, ezért fölösleges információk nincsenek benne és nem kell azon gondolkoznod, hogy most ez vajon kell-e érettségire vagy sem. Az óráin bátran lehet tőle kérdezni és nagyon jól magyaráz, úgyhogy én tényleg csak ajánlani tudom.

(Nem írtad mikorra kéne, ezért úgy vettem, hogy leghamarabb jövő májusban. Ha még idénre keresel, akkor valószínűleg nem tud fogadni, a jó tanárok ilyenkor már rég beteltek.)

2023. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Tanárbázis.hu-t ajánlom
2023. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Illetve ez az ő facebook csoportja: [link]

Itt vannak biológia és kémiatanárok is, úgyhogy ha felteszed oda ezt a kérdést, akkor biztos sokan jelentkezni fognak, de a Gergő is tud neked ajánlani olyanokat, akikben ő megbízik.

2023. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm (főleg a legelsőnek).
2023. márc. 16. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod megbánni ha őt választod! :)
2023. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!