Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes 50 évesen elkezdeni...

Érdemes 50 évesen elkezdeni egy mesterképzést?

Figyelt kérdés
BSc-m van, és látom hogy szakmai előrelépésnél sokat nyom egy mester diploma. Érdemes vajon nekem, 50 évesen elkezdeni? Mik a tapasztalaitok, javaslataitok?

2023. márc. 13. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán, anyukám is 50+osan csinálta egy mesterét, hajrá hozzá
2023. márc. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én (reménység szerint) idén, 49 évesen fogok mesterdiplomázni. Őszintén szólva nagyon nehéz, megvisel engem és a családomat is. Jól át kell gondolni, hogy mit akarsz tanulni. De ha jó ötleted van, akkor mindenképpen megéri.
2023. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 63 éves évfolyamtársam is mesterképzésen.
2023. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne? Akkor is, ha szakmai hozzáadott értékkel bír és akkor is, ha "csak" hobbi. Egyébként nyugodtan beszélj is a céggel, hogy esetleg támogasson. Nem feltétlenül kell anyagilag, elég, ha hagy munkaidőben tanulni (feltéve, hogy az nem veszélyezteti a feladataid ellátását), és nem kell szabadságot kivenned, hogy eljárhass vizsgázni. Ők meg nyernek egy képzettebb embert, aki a nyugdíjig már nem nagyon fog ugrálni.
2023. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!