Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csináljak sok anyagból jegyzet...

Csináljak sok anyagból jegyzetet és aztán mindet egyesével tanuljam vagy egy jegyzet tanulás, másik jegyzet?

Figyelt kérdés
Melyik opció éri meg jobban? Melyik válik be jobban? Eddig biológiát csináltam úgy, hogy átvettem rengeteg témát, van már vagy kétszáz+ oldal jegyzetem és ezután kezdeném el tanulni, ez mennyire jó módszer? Vagy a közeljövőben egyből utána tanuljam? Az elsőnél nyilván egy ideig csak jegyzetírás lenne a második résznél pedig csak tanulás, a másik opció pedig felváltva menne, de nem tudom melyik a gyorsabb, jegyzetet írni folyamatosan gyorsabb haladásnak tűnik. Ezután a kémiát szeretném majd átvenni, ott is jó sok anyag van, azért kérdezem. Ti melyiket ajánlanátok, illetve melyiket éri meg használni?

2023. márc. 16. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először jegyzetelj le mindent és akkor utána tanulj.

Mert megcsinálsz egy oldalt mondjuk, akkor nem tudod teljesen átadni magadat a tanulásnak, mert mindig az lesz benned, hogy még ezt meg azt is le kell írni. Egyszer leírod és utána már úgy osztod be az idődet ahogy akarod, már tudod, hogy az megvan.

2023. márc. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez kémiánál is működne? Ott mégis csak külön számolások és képletek, reakciók stb vannak
2023. márc. 16. 05:13
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Én mindennél úgy szoktam. Képleteket is írj le nyugodtan meg mindent én még rajzolni is sokat szoktam, hogy tényleg megértsem.
2023. márc. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És szerintetek van még idő átvenni a kémia emeltet májusig? Kurzus alapján csinálnám ahol ilyen tanár adja elő az anyagokat videó formájában
2023. márc. 16. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!