Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Évközben miként lehet kijelent...

Évközben miként lehet kijelentkezni az egyetemről?

Figyelt kérdés

Munkakeresés miatt elkezdtem levelezőn a Jogot, viszont több hétnyi tanulás után sem áll össze számomra a Római Jog logikája. 2 hónapon belül most megyek 3. alkalommal vizsgázni (PPKE levelező), és arra a döntésre jutottam, hogy ha nem sikerül akkor nem szeretném húzni az időt (+1 év késés és még ki tudja milyen csúszás lenne utánna). Miként lehet kijelentkezni, ha nem akarom már folytatni az iskolát?


Nem azért szeretném abbahagyni mert "hülye" lennék (van korábbi 3 diplomám - szintén PPKE- és 2 idegen nyelven is beszélek), hanem egyszerűen nem áll össze a fejemben a római gondolkodás. Ha pedig most 3. jára sem lenne meg akkor inkább abbahagynám az egészet, mert nem látom a jövőt ezen a területen.



2023. márc. 16. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Írásban jelezd az egyetemnek, hogy meg kívánod szüntetni a hallgatói jogviszonyod (azaz küldj egy e-mail a tanulmányi hivatalnak). Ennyi az egész.
2023. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Nincs valami felület Neptunon? A PTE-n van ilyen lehetőség, ki kell tölteni egy kérvényt, aztán be kell battyogni a TO-ra. Nem vagy ettől hülye. Nekem diplomám se lett egyáltalán, mégse érzem ettől hülyébbnek magam. Egyszerűen, ami nem megy, azt el kell engedni.
2023. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!