Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen esélyeim lennének az...

Milyen esélyeim lennének az SZTE szociológia szakáról átkerülni államin az ELTE szociológia szakára?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy általában azokat teszik át államira, akik egyébként is oda járnak fizetősön, de van valami kis remény arra, hogy esetleg mégis átkerülhetnék?

Az átlagom 4,5-höz közelít és az elvárt kreditszámom is megvan...igazából annak is inkább emberi okai vannak, hogy át szeretnék menni, mintsem tanulmányi.



2023. márc. 20. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs rá semmi esély. Egyetemváltásnál nem nagyon szoktak államis helyekre átvenni senkit. :/

Írj egy kérvényt, fuss azért egy kört, legfeljebb azt mondják, hogy bocs de nem.

Miért nem felvételizel újra?

2023. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz más lehetőség, akkor valószínűleg passziváltatom a következő félévem és újra felvételizek, csak ha lehetséges jó lenne az elmúlt évet nem a kukába dobni, bár én is attól tartok, hogy nem nagyon lesz más lehetőség, ha államin akarok lenni :-(
2023. márc. 20. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanarra a szakra felvételizel újra, akkor nem dobod a kukába az elmúlt éveket. A tárgyaid többségét el tudod majd fogadtatni a másik egyetemen. Átvenni max önköltségesre szoktak, azt is elég nehezen.
2023. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne passziváltasd magad ha módod van rá!! Csináld meg a félévet, magaddal teszel jót, ha minél több tárgyat el tudsz majd számoltatni.
2023. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xp ali ***** válasza:
Váltani csak fizetősre tudsz. É lesz, amit e tudsz számíttatni. Sztem csak akkor passziválj, ha találsz vmi szakmai jellegű munkát. Akár szocmunka is, és akkor lesz egy kis élettapasztalatod, h aztán oszthasd az észt. Sokat mondjuk nem fogsz érte kapni, de az felér 1 félévvel.
2023. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minek neked egyáltalán Cucliológia? Diplomás munkanélküli akarsz lenni édes öcsém?
2023. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az szociológia BA ahhoz kell, hogy bekerülhessek arra az MA-s képzésre, amit kinéztem magamnak😊

Egyébként pedig mindenkinek köszönöm a választ!

2023. ápr. 7. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!