Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi értesítés alapján...

Felvételi értesítés alapján kiköltöztethetnek kollégiumból?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok és ma kaptunk egy e-mailt a szobában, hogy ki kell költöznünk egy teljes hétre. Tehát mindent hazavinni kitakarítani stb. Ezzel nem is lenne semmi baj, csakhogy ez a kiköltözés 16 nap múlva esedékes. Dolgozom, nem tudom megoldani a bejárást, hazaköltözni nem tudom hogyan fogok. Már lehetetlen szállást találni. Órák nem lesznek a szünet miatt, de a munka attól még van. Írtam a koliigazgatósgának akik azt mondták így jártam, ők szóltak előra. Igen ám szóltak augusztusban, a felvételi értesítőben méghozzá arról hogy korlátozottan lesz csak férőhely. Azóta erről egy szót se hallottunk, goldoltam akit érint már tud róla. Nem írtam alá semmi dokumentumot ami alátámasztja hogy elfogadom ezt a tényt. A kollégiumi szabályzatban bent van, hogy 30 napja van a kolinak tudatni, hogy kiraknak. Ez ugye nem történt meg. A kollégiumi igazgató facebookon azt válaszolta hogy ő bizony szólt augusztusban. Ami igaz csak nem mondott semmi konkrétat hogy kit érint és hogyan. Már ki fogok költözni csak kíváncsi vagyok jogosan raknak a híd alá vagy tényleg ki lehetek akadva. Légyszi csak értelmes kommenteket kérek így is tiszta ideg vagyok. :D

2023. márc. 22. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk amikor ilyen szokott lenni aki nem tudta megoldani a dolgai hazavitelét, az ott hagyhatta bedobozolva egy másik helységben, de mivel gondolom festenek vagy valami hasonló munkálatókat végeznek(nálunk ez volt a helyzet mindig), így bent lakhatni nem tudnál és szerintem hiába mondasz nekik bármit, úgy sem segítenek.
2023. márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy vendégek jönnek és nem minden szobát raknak ki csak párat. A dobozos megoldást felajánlották de felelősséget nem vállaltak a dolgokért azért azzal nem sokan akarnak élni. Az a felháborító hogy vannak szobák ahol egy egy hallgató lakik ott és ők maradhatnak. Mi többen vagyunk és mennünk kell. Az már csak mellékes hogy a normálisan megírt e-mailekre undorító válaszokat kaptunk az igazgatóságtól. Pedig csak annyit kérdeztünk hogy nem lehetne valami megoldást taláni a helyzetre.
2023. márc. 23. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetne addig oda beköltözni, ahol lakik egy másik hallgató?

vagy csak simán azzal a hallgatóval megbeszélni az egyetem bevonása nélkül?

2023. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mert teljesen kiraknak ami azt jelenti hogy a kollégium területére se mehetünk be. Még a kulcsot is le kell adni sajnos. :(
2023. márc. 23. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
És esetleg vendégként nem lehet ott tartózkodni másnál?
2023. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!