Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » C jogosítvány, benyelt gyakorl...

C jogosítvány, benyelt gyakorlati idő?

Figyelt kérdés

Nem ma volt, hogy B kategóriát leraktam, de ott a befizetett gyakorlati órákat levezettették velem. Most rakom éppen a C-t, és már rutinnál feltűnt, hogy max. 2 órát ültem a kormány mögött, és már vizsga volt. (3-6 emberrel egyszerre vezettünk)

Több csoporttársam szerint forgalmin is hasonló a helyzet. Ez általános máshol is C esetén, hogy nem vezettetik ki a kötelező 30 óra gyakorlatot, hanem a nagy részét benyelik?


2023. márc. 24. 14:49
 1/4 anonim válasza:
100%

Ez nagyon nem normális. Pár éve csináltam a C és CE jogsikat és nálunk le kellett vezetni a kötelező gyakorlatot.


Gondolom az autós iskola vagy az oktató így spórol.


Tudtommal amikor bent ülsz, de nem vezetsz nem írható be levezetett órának. Főleg, hogy a megtett kilométert is vezetni kellene a kartonodon.

2023. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
a gyakorlati alapoktatás 6 óra, a főoktatás 23 óra kötelezően.
2023. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az egy dolog mi a kötelező, és hogy mennyit tartanak meg belőle a valóságban.
2023. márc. 24. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
A tanuló ott van, kérje számon!
2023. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!