Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mesterképzésnél zavarja...

RunaDacino kérdése:

Mesterképzésnél zavarja esetleg az elöadókat az, ha sötétitett lencséjü szemüveget felveszek az elöadás során? Akarok valamit tenni affelöl, hogy a lámpák, elöadás fájdalmat okoz szememnek

Figyelt kérdés

Van szép kis túlérzékenységem bizonyos érzékszervi behatásokra. Szerencsére, alapképzéshez képest a morajlás eltünt, tudom hallani szépen az elöadót kivéve néhány zajos laborban. Ott szenvedek.


Gondolat felmerült bennem, hogy van ismerösöm akinek szintúgy van fényre (föleg vibráló fényre, projektorra) érzékenysége, s vett magának olyan magától sötétedö szemüveget.


Nekem elvileg látásom jó, csak fejfájásom lesz idövel a projektortol valamiért. Covid szépen megoldotta ezzel való bajt, ha meg nem akkor táblakréta/filc.


Ha ilyen napszemüvegben beülök mondjuk egy Rohanczy féle elöadásra, azon megsértödne esetleg?



2023. márc. 24. 21:47
 1/3 anonim válasza:
92%
Én megbeszélném az előadókkal.
2023. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%
Mé okozna gondot? Én Armani napszemüvegben és félmesztelenül ültem a részecskefizika órákon mert raj csávó vagyok egyedül 1 profeszor szolt rám de megmontam neki 1 az 1 be teso óra után gyere a parkoloba meg beszéjjük
2023. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen a szinten már ez az óvodás szintű szigor nincs jelen, mint középsuliban, hogy így ülj a széken, így figyelj, ne könyökölj stb. Nálunk levelezőn (és komoly egyetemen, rangsor top10-ben mindig benne van) kb. enni lehet előadásokon, meg ha úgy van felállok és kimegyek, senki nem szól érte, késésért sem semmi, igaz nappalit nem ismerem milyen. Ennyiért biztos nincs probléma, max megemlíted neki, ha jobban esik, hogy ez emiatt kell, és hogy nehogy azt gondolja, hogy bunkóságból van rajtad, hanem mert nem bírod a vibrálást.
2023. márc. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!