Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik ha elajulok...

Mi történik ha elajulok érettségi szóbelin?

Figyelt kérdés
A probaerettsegi szóbelijén is annyira rosszul voltam, hogy a tanárnak kellett mondani hogy el ne ájuljak, meg vizet is akart adni, pedig az csak próba volt. Mi lesz ha valaki elajul tényleg? Kezdek félni ettől🤯

2023. márc. 25. 11:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben lesz egy beájult gyerek és emiatt sajnos a többieknek többet kell várniuk!
2023. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
9%
Ne kockáztass! Menj el közmunkára.
2023. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
A többiek rohadt mérgesek lesznek, mert miattad várniuk kell. Amúgy fellocsolnak, mentőt hívnak, jegyzőkönyvet vesznek fel, majd kijelölnek neked egy új napot a határidőn belül. De, ha csak megjátszani akarod, akkor nem fog bejönni!
2023. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ohhh értem. Megjatszani szerintem nem lehet egy ajulast😄 de nem áll szándékomban elajulni csak extra izgulos vagyok://
2023. márc. 25. 14:57
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
4. Nem fogsz elájulni, nyugi. 😀 Én is ilyen parás voltam, igaz egyetemen, na ott konkrétan szédültem az 1. prezentáció előtt. 20 ember előtt, plusz 1 komoly szaktekintély környezetében. De sikerült végülis. Az érettségi azért elég barátságos légkörben zajlik, s nem az a cél, hogy kib.sszanak veled.
2023. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
19%
Elájulsz az érettségi elnök a holttestedet kidobja az ablakon mint ha meg se jelentél volna beírnak hiányzónak, mehetsz pótérettségire az érettségi pedig zavartalanul folytatódik a többieknek, nem kell túlparázni.
2023. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Koszi😂😂 egyébként van olyan tanarom akinél egyből elmulik a félelmem olyan jo nala felelni, csak sajnos abból a tárgyakból emeltezek így nem fogok tudni nala szobelizni rip:( a többitől felek 😂
2023. márc. 25. 19:48
 8/23 anonim ***** válasza:
Emelt szóbelin behívnak, kihúzom a tételt, leülök kidolgozni aztán elkezd vérezni az orrom (nagyon vérzett), felállok és odamegyek a bizottsághoz, hogy kimehetnék e kisérettel a WC-re mivel vérzik az orrom. Azt mondják nem, mert ha kimegyek az ajtón, akkor érvénytelen a vizsga (nem mentem ki), de rendesek voltak adtak rengeteg zsebkendőt ... Eléggé vicces volt így szóbelizni.
2023. márc. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Jezus.. de miért nem lehet kimenni? Mivan ha akkor jön meg, vagy hasonlók? Kozepen se lehet?
2023. márc. 27. 07:13
 10/23 anonim ***** válasza:

Ugyan azok a szabályok vonatkoznak középre is szerintem. Csalások elkerülése miatt nem lehet, a gyerek kisergetese meg bonyolult, kint a folyosón sokan vannak ...


Közép és emelt érettségi írásbeli részénél lehet WC-re kimenni de az is igaz azok a vizsgák 3-4 órasak, a szóbeli max 1,5 h várakozással együtt.

2023. márc. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!