Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baj ha megadtam az E-felvi...

Baj ha megadtam az E-felvi rendszerben ezt az adatot?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem az, hogy baj ha én megadtam a tanúsítványom adatait? Tudom, oda volt írva hogy nem kötelező, de féltem hogy esetleg a régi érettségi eredményemet fogják idén beszámítani, ezért biztosra akartam menni...

Néhány ember bepánikoltatott. Baj ha én megadtam? Az érettségi bizonyítványomat nem töltöttem fel, azt tudom hogy valóban egyáltalán nem kellett.



2023. ápr. 9. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Mit mondott ez a néhány ember konkrétan?
2023. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem baj, inkább legyen feltöltve minden, minthogy valami véletlenül kimaradjon.
2023. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem sem probléma, ezért sem értem, hogy miért pánikoltattak feleslegesen.
2023. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Én megkérdeztem a felviseket és azt mondták, hogy nem probléma, mindig úgy számolnak, hogy a legjobb eredmény jöjjön ki.

Én is feltöltöttem, pedig nem azt szeretném beszámíttatni (valószínűleg), mert idén újra írom az adott tantárgyat.

2023. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!