Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menjek valami kamu mesterszakr...

Menjek valami kamu mesterszakra vagy inkább egy normális alapszak még?

Figyelt kérdés
Szóval jelenlegi BA szakomról csak hulladék mesterekre tudnék menni, amikre a munkaerőpiacnaknsemmi szüksége nincs. Ennek ellenére ez legyen inkább, és így verhetem magam, hogy MA szintű végzettségem van, vagy többet érek, ha csinálok inkább egy gazdálkodás és menedzsment BA-t is, hogy egy hasznos szakot is végezzek? Viszont az fix, hogy még 3,5 év után én már mestert nem csinálok.

2023. ápr. 14. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a te helyzetedben kereskedelem és marketing alapszakot csináltam munka mellett, bár jobban jártam volna egy programtervező informatikussal vagy sima matematikussal, csak akkor ezt még nem láttam tisztán. Neked is ezt javaslom.


De van két bölcsész ismerősöm is, akik bölcsész diplomára csak egy MBA-t csináltak, és azzal lavíroznak vidáman az üzletben.

2023. ápr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben egyértelműen BA.
2023. ápr. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen szak?
2023. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!