Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért érzem megint úgy, hogy...

Miért érzem megint úgy, hogy nem vagyok képes megírni egy szakdolgozatot?

Figyelt kérdés
Csináltam már korábban, akkor is visszanézve piskóta volt, ezt próbálom magamban erősíteni de most nem megy. 2 hét múlva le kell adni és a felénél tartok! Légyszi valaki írjon biztató dolgokat!!!! :( éjjel már nem aludtam a stressz miatt (levelező képzés, tehát van egy 8 órás munkám, nem tudom sajnos 0-24 írni)

2023. ápr. 17. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert rástresszeltél. Pedig tudod, hogy képes vagy rá, hisz megcsináltad már egyszer. Amúgy meg annyi időt és energiát beleöltél már az elmúlt években... Egy kicsit még szedd össze magad, aztán végre vége, lazíthatsz.

Hajrá! :)

2023. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így érzem.. kell az ihlet. 4 hónap alatt szenvedtem össze 24ezer karaktert. Most 2 nap alatt 14ezret. Most először érzem, hogy talán alakul. Ha így haladok, talán jövő hétre meg is lesz.

Aztán lesz 3 hetem 80 tételre :/

2023. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást!

Én a héten adtam le, igaz nekem ez volt az első!

Próbálj ne stresszelni és tök jól megírod.

Bennem azt tartotta a lelket, hogyha befejezem akkor milyen büszke leszek magamra, hogy ezt én írtam.

Sok sikert:)

2023. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hátha valaki még erre jár, illetve magamnak is jó emlékeztető lesz a jövőre nézve, hogy tulajdonképpen ez a diplomadolgozat is piskóta volt :) Előtte sokat irodalmaztam már, így mindenkinek tudom mondani, hogy az önálló részt 2 hét alatt simán meg lehet írni.
2023. aug. 14. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!