Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőre érettségizek középszint...

Jövőre érettségizek középszinten. Történelemből szeretnék nagyon jól felkészülni. Milyen könyvet ajánlanátok ehhez?

Figyelt kérdés

Ezt nézegettem: [link]


Ez jó lenne?



2023. máj. 1. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem egyszerűbb lenne ha a korábbi évek feladatsorait megcsinálnád 2005-tel bezárólag?
2023. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elsősorban tételeket szeretnék kidolgozni, ezért kérdeztem rá erre a könyvre. Nem javaslod?
2023. máj. 1. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg embernél láttam már ezt a könyvet, úgyhogy rossz csak nem lehet.
2023. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Javaslom facebook-on lépj be az "Érettségi 2023" csoportba. 64 000 ember van bent, gyakorlatilag bármilyen kérdésed van valaki mindig tud segíteni/válaszolni a kérdéseidre, már csak a nagy számok törvénye alapján is.
2023. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én elkezdtem ezt a könyvet mert mindenki ezt tanulja körülöttem, de nekem valahogy nem jött be:/ A kulturális, művészeti dolgokat innen néztem az elején (az említett alkotásokat megnéztem hogy néznek ki, meg hol vannak), a többit a Maximos barna könyvből tanulom. Rövidebb, azt mondják sokan, hogy nem elég, de nekem ez sokkal érthetőbb, a másik nekem nem logikus annyira (de persze mindenkinek más válik be)
2023. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!