Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok tanulni eddig ment...

Nem tudok tanulni eddig ment de az elmult par napban melypont es nem tudom mit tegyek. Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanacsot szeretnek kerni. Biologia emelt erettsegit irok kb 2het mulva es ezen mulik a bekerulesem az orvosi egyetemre tavaly majusban nem sikerult es igy ujra irom (oktoberben meglett a kemia ). Es szepen ment minden aztan februar vegen elkaptam valami szart arra rafertozottem coviddal es utan egy ideig nehezen tudtam tanulni folyton aludni akartam stb de sikerul abbol kijonnom. Aztan nagyon jol ment mindent tudtam porgetni az anyagokat es a fejem ment erre az elmult 3napban melypont. Faradtan kelek, nagykozben konstans almos vagyok, szedelgek , faj a fejem es ilyen kodos a gondolkodasom. Es nagyon zavar es emiatt nagyon sresszelek az erettsegi miatt . Tartom azt hogy hetente 3x edzek valamit , odafigyelek hogy normalisan edjek es rendesen vigyek be feherjet is , meg szedek vitaminokat is ( ezekre regebb ota figyelek) . Tenyleg barmien tanacsok elfogadok , ketsegbe vagyok esve 2het es itt az irasbeli es sikerulni kell mert szeretnek vegre orvosira jarni.

2023. máj. 3. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Anki biológia es kemia ismetlo-kikerdezo kartyak innen letolthetok:

[link]

A covid utohatasok ellen vannak kulonfele kiprobalt szerek: en a Facebook-on olvastam ilyeneket. Sajnos ezek nem olyan csodaszerek melyek 3 nap alatt eltuntetik a problemadat. Inkabb 3 honap...

2023. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Túlhajszolod magadat! Az agyadnak is kell a rendes pihenés ugyanúgy ahogy a testednek.Állitólag a milgamma nagyon jó a covid "utóhatásra" ,de borsos is az ára.Ha van rá kereted,próbáld ki.
2023. máj. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen furcsa ködös a gondolkodásod, akkor talán az orvos jobban tudna tanácsot adni erre.
2023. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!