Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénzügyesként lehet kevésbé a...

Pénzügyesként lehet kevésbé a szakomhoz illő témát választani a szakdogához?

Figyelt kérdés
Még viszonylag messze vagyok a szakdoga írásától, hiszen csúsztam sajnos egy tárggyal ami 1 évvel borítja az egész tanulmányomat, de azért jó lenne nagyjából tudni erre a kérdésre a választ. Pénzügy és számvitel szakon tanulok, így a közepén az egyetemnek rájöttem, hogy egyik sem érdekel igazán, de mostmár szeretném befejezni. (olyan közepes szinten érdekel a gazdaság, viszont ugyanígy vagyok minden más szakiránnyal, majdnem az összesben el tudnám magam képzelni, de úgy igazán még egyikben sem érzem, hogy ki tudnék teljesedni később). Sokkal szimpatikusabbak nekem azok a tantárgyak, amik habár gazdasági témát dolgoznak fel, de talán inkább menedzsmentesek szoktak írni belőle szakdogát (fenntarthatósággal, az optimális csapatmunkát szemlélő kutatásokkal, életszerűbb dolgokkal foglalkozó órák). Szerintetek mennyire nézik rossz szemmel, ha nem a tipikus pszes, számomra száraz és kevés értelmet hordozó témakörök közül választok?

2023. máj. 6. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a zöld pénzügyek témakörre vagy a fintech, automatizáció mesterséges intelligencia a pénzügyekben témára
2023. máj. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen, meglesz :)
2023. máj. 10. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!