Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri írásbeli érettségi...

Töri írásbeli érettségi készülés nélkül?

Figyelt kérdés
Töriből nem tudok sok mindent , csak ma kezdtem el átnézegetni a témákat. Szerintetek atlasz segítségével kb mennyi százalékot lehet elérni alapos felkészülés nélkül? (Közép írásbeli)

2023. máj. 6. 23:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
38%
Van esély, de nem mindegy mit húzol. Én Hunyadik hadjáratait húztam (20 éve), abszolút semmit nem tudtam, de 3-ast kaptam, mert elég jól, elég sok csata és hadjárat rajta volt a térképen, amiből már szépen tudtam rizsázni.
2023. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de mint írtam, itt kifejezetten az írásbeli részre gondolok:)

A szóbeli miatt ráérek következő héten aggódni

2023. máj. 7. 00:28
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha eljutottál az érettségiig akkor meglesz a kettes.
2023. máj. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Kettest össze lehet belőle szedni.
2023. máj. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Én tavaly érettségiztem, töriből voltam a leggyengébb (tényleg kb semmit sem tudtam belőle). Van ott annyi forrás meg a tanárom is azt mondta, hogy kb szövegértés kell és meg van a kettes. Amúgy a szóbelin a Magyarország a második világháborúbant húztam és tényleg de tényleg egy szót sem tudtam volna ha nem lettek volna források és most is hálás vagyok a tanáromnak amikor oda jött hozzám amikor kidolgoztam a tételt és öntött a poharamba vizet és egy mondattal segített, hogy az xy valamilyen levelet írt és azt ne felejtsem el mondani. Szóval a törit tudtam a legkevésbé és az lett a legjobb (talán 58% az írásbeli és a szóbelivel együtt)

Szóval ha nem vagy analfabéta akkor simán meglehet.

2023. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Kettes meglehet simán, szóbelivel még javíthatsz is, de arra azért készülj valamennyit.
2023. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire erős iskolában "nem tudsz sok mindent", és hogy hányas voltál az elmúlt években.
2023. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát a megye egyik, ha nem a legerősebb gimijébe járok, végig 3-4es voltam töriből, de azért ebben benne van az, hogy ha lehetett csak puskáztam..

A törit nagyon mem szeretem, inkább matekos agyam van

De most megcsináltam egy feladatsor első részét, az esszéket nem, és 27 pontom lett szóval valahogy biztos összehozom

Köszi a valaszokat

2023. máj. 7. 21:11
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
A 27 az hányas?
2023. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Az 2es, de még az esszékkel is szereznék vagy 10pontot szerintem

Meg a szóbelivel még azt fel tudom húzni majd

De nekem töriből tényleg csak az a lényeg hogy átmenjek, a többi tárgyból jó vagyok

2023. máj. 7. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!