Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vélemények az idei matematika...

Vélemények az idei matematika középszintű érettségiről?

Figyelt kérdés
Szerintem botrány volt...
2023. máj. 9. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem az érettségi szintjével volt gond, hanem az érettségizőkkel - lásd az elmúlt 2-3 órában feltett kérdések kommentjeit...
2023. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha neked botrány volt ott veled van a baj nem az érettségi szintjével. Bár nem lehetsz a legélesebb kés a fiókban mert már előtted legaláb 10-en feltették ezt a kérdést, csak 5 másodpercig tart megtalálni rá a válaszokat.
2023. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ezelőttiek semmik voltak ehhez képest. A tavalyelőttit 75, a tavalyit 85 pontra írtam, itt kb 50 lett ahogy az eddigi megoldás alapján számoltam.
2023. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
@2-es válaszoló!Fogadok,hogy még érettségit sem láttál,de hogy a közelében sem voltál az biztos
2023. máj. 9. 16:26
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Attól hogy te gyenge értelmi képességű vagy és nem sikerült belátnod egy egyszerű Pitagorasz-tétellel a rombusz oldalainak a hosszát még nem ez az általános jelenség. Nincs ezzel baj, el kell fogadnod hogy alkalmatlan vagy komolyabb reál területek betöltésére mert egyszerűen nincs meg hozzá az érzéked. De szükség van az ilyen emberek munkájára is, mert ha senki nem szántaná fel a földet vagy szállítaná ki a KFC-ből a kaját akkor nem tudnék én sem home officeból alkalmazott matematikusként milliókat keresni a jövőben. Majd küldök képet a 97%-os matek emeltemről.
2023. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Majd akkor írj te 97%-os emelt matekos,ha a jövőben home officeba milliókat fogsz keresni.Nem mostanában lesz attól tartok...
2023. máj. 9. 17:35
 7/10 A kérdező kommentje:
De egyenlőre csak itt osztod az észt gyk-n.Ebből meg megint nem valószínű,hogy milliókat fogsz keresni
2023. máj. 9. 17:38
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Az 5. egy bolond. Minden nap itt van és önti a hülyeségeit, pedig szerintem jó, ha elvégezte a 8 általánost húsz éves korára.
2023. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor erről ennyit
2023. máj. 9. 19:25
 10/10 anonim ***** válasza:
5.-et sajnos az anyja erőszakolhatta szerintem, közben a szalagon pakolja az alkatrészeket minimálbérért. Én is nehéznek tartottam, nekem 80% lett ettől függetlenül.
2023. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!