Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A vizsgáztató tanár látja a...

A vizsgáztató tanár látja a kijelzőmet vizsga alatt, hogy mit csinálok?

Figyelt kérdés

Zárthelyi dolgozat lesz üzleti statisztikából, és egyszerűen én ezt képtelen vagyok rendesen felfogni. Gondoltam megpróbálok valahogy puskázni, hogy átverekedjem magam ezen, mert konkrétan ez az 1 tárgy tart vissza a diplomától...


Az a kérdésem, hogyha számítógépen írjuk a vizsgát Coospace - vizsgabiztosban akkor, a tanár látja hogy miket csinálok a gépen, vagy nézni fogja a sajátjáról? Vagy csak azt látja milyen programok lettek megnyitva a vizsga alatt a gépen?


2023. máj. 10. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ hogy milyen szoftver van telepítve az adott számítógépre... lehetetlen megmondani anélkül hogy ismernénk mik vannak telepítve a gépre, elképzelhető hogy látja de az is hogy nem. Én nem kockáztatnék, más eszközről puskáznék.
2023. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egyetemen belül írjátok meg a vizsgát, akkor igen, elképzelhető, hogy látja. Ha otthonról, akkor nem látja.
2023. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel a Coospace-n van a vizsga, valamennyire biztos van hozzáférése, kb. addig szerintem, hogy egy-egy oldalon mennyi ideig vagy, mennyiszer kattintasz, de én sem mernék kockáztatni, egy másik gépen puskáznék, ha már muszáj valahogy, persze ha otthoni vizsgáról van szó.
2023. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez sajnos jelenléti vizsga. Nekem az jutott eszembe, hogy mivel használhatunk képletgyűjteményt, ami egy word fájl amit coospaceből kell letölteni, ezért én azt letöltöm itthon, beleírok 1-2 segítséget és visszatöltöm ugyan azzal a névvel amit majd vizsgán letöltök. És elég lenne csak gyorsan odalapozni, és kinézni mit is kell pontosan csinálni, de én sem merem nagyon megkockáztatni. De nagyon zavar, hogy egyszerűen nem tudom megcsinálni ezt a tárgyat. Matek sikerült, minden más is sikerült, már munkám is van főállásban és a szaros statisztika tárgy meg itt lóg a nyakamon... mintha handicapped lennék vagy én nem tudom.
2023. máj. 10. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

"ezért én azt letöltöm itthon, beleírok 1-2 segítséget és visszatöltöm ugyan azzal a névvel amit majd vizsgán letöltök"


Te hülye vagy bazzeg? Ennek végképp örökre nyoma marad a Coospace rendszerben hogy ki mikor módosította még akkor is ha utólag törlöd... ettől még az is jobb ha csak úgy alanatúr megnyitsz más lapokat

2023. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért merült fel bennem ez, mert Informatika és világánál egy szaktársam annó megcsinálta, még covid előtt és nem ütötte meg a bokáját.
2023. máj. 10. 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:

"naplózva rögzíti a vizsgázó számítógépes tevékenységeit, ami azt jelenti, hogy a vizsgáztató pontos információt kap arról, hogy a teszt(kérdések) mellett mikor, milyen egyéb weboldalakat vagy alkalmazásokat nyit meg a tesztíró másik ablakokban"

Ezek alapján én azt mondom hogy látja. Amúgy évekkel ezelőtt vizsgáztam vizsgabiztoson, de már akkor is volt valami ami miatt nem lehetett elváltani a teszt felületről

2023. máj. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"számítógépen írjuk a vizsgát Coospace - vizsgabiztosban"

Ez a kulcs a kérdés megválaszolásához. Ha simán csak a CooSapce-en írjátok, akkor nem látja, DE ha a CooSpace vizsgabiztos alkalmazásban, akkor az pont erre való, így látni fogja, vagy meg sem tudod tenni.

2023. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!