Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat oldalai hogy...

Szakdolgozat oldalai hogy legyenek nyomtatásnál?

Figyelt kérdés
Minden második oldalon legyen szöveg, vagy minden oldalon lehet?
2023. máj. 10. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Miert ne lenne szoveg?
2023. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy minden oldalon, vagy csak minden második oldalon? Egy ismerősöm szakdolgozatában minden második oldalon van csak szöveg (a jobb oldalon).
2023. máj. 10. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Diszlexiás vagy vagy esetleg nem ismered valamelyik betüt a szakod hivatalos szakdolgozati tájékoztató leírásában ami részletesen tartalmazza a követelményrendszert melyben specifikálva van hogy hogyan kérik az oldalak nyomtatását és a szakdolgozat kötését?
2023. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Húha, nagyon sikerült kioktatnod diszlexiás barátom. Nyilván azzal kezdtem, hogy végigolvastam a követelményrendszert, de erről nem írtak.
2023. máj. 10. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden oldalon volt, ugy hogy a belso margo nagyobb legyen a bekotes miatt
2023. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"Nyilván azzal kezdtem, hogy végigolvastam a követelményrendszert, de erről nem írtak."


Mi az hogy nyilván? Akkor tanulj meg érthetően fogalmazni specifikálva a részleteket mert erről egy szót nem ejtettél! Egyetemi végzős hallgatóktól azért elvárható hogy ennyi kompetencia birtokában áll. Kíváncsi vagyok milyen alacsonyszintű vidéki egyetemi büfészakot vagy képes elvégezni ekkora mértékű készségek hiányával küzdve (bár gondolom FOKSZ-os szakdogáról van szó nem valódi egyetemi képzésről)

2023. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm!

#6 Jól szórakozok a válaszaidon. Gondoltam alap számodra is, hogy azért írok ide ki kérdést mert hivatalos úton nem kaptam választ. Egyébként ha már ilyen kíváncsi vagy Budapesten tanulok állami ösztöndíjas BSc képzésben informatikus hallgatóként. :)

Úgyhogy még kérlek gyakorold az emberek megítélését egy kiírt kérdés alapján.

2023. máj. 11. 16:44
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"Budapesten tanulok állami ösztöndíjas BSc képzésben informatikus hallgatóként"


Főleg egy informatikus hallgatótól lenne elvárható hogy rendelkezik olyan alapvető problémamegoldó készséggel hogy egy ilyen triviális problémára képes önmagától megtalálni a megoldást. Ezek szerint az IT képzéseken nem csak azért végeznek többen mert megnövelték a képzés maximális létszámát hanem jelentősen esett a színvonal. Mindenesetre kívánok sok sikert diplomázást követően a munkaerőpiacon, viszont ilyen alacsony kompetenciával meglepne ha bármelyik kompetens multinacionális vállalatnál felvételt nyernél...

2023. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó kívánságokat!

Ugyanakkor ismét sikerült tévedned, egyetem mellett szoftverfejlesztőként dolgozok jelenleg is.

Illetve szeretném megelőzni a további gondolatmenetedet. Nem, nem egy csődbe menő cégről van szó, nem is egy 5 fős kis sufni cégről, és igen, Budapesten és nem a legutolsó kis faluban. Úgyhogy köszönöm a eszmecserét, van még valami amit szeretnél esetleg kiforgatni?

2023. máj. 11. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!