Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biosz szóbelire melyik...

Blabla bala kérdése:

Emelt biosz szóbelire melyik könyvből készüljek?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretem, mikor több könyvből kell egyszerre tanulnom. Ez valahogy kiküszöbölhető? Most megvettem a 130 tétel biológiából nevű könyvet. Ha azt teljesen megtanulom, akkor az elég? Vagy van valamilyen jobb könyv? Meg azt nem értem, hogy 99 tétel van összesen, de ebben a könyvben 130 van. Esetleg nincs olyan könyv, amelyikben pont úgy, és olyan néven szerepelnek a tételek, ahogy az vizsgán lesz? A segítséget köszönöm!

2023. máj. 17. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Bioszféráról tanulj. Bőven elég. Ezt az oldalt egy olyan emberke csinálta, aki az emelt érettségik összeállításában is részt vesz. Mindent lefed, és nem kell 10 helyről tanulnod. Én is onnan fogok.
2023. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem írtam, hogy ezek emelt szintű jegyzetek tematikusan. De minden ki van dolgozva benne.
2023. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mándics Dezső zöld biológia könyve egész jó!
2023. jún. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!