Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi tévő legyek....

Nem tudom mi tévő legyek. Gépírásból meg fogok bukni és van egy fura oka de nincs kihez fordulnom ez ügyben. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak, lassan egy éve tanulok gépírást de nem megy. Pánikszerű roham jön rám gépírás órákon (alig kapok levegőt, be zárva érzem magam, nagyon ideges vagyok, ki akarok rohanni a teremből) és már lassan 3 órája gyakorlok itthon mivel holnap dogát írok belőle de ugyan ez megy itthon is. Nem tudom egyszerűen leütni rendesen a billentyűket. Akárkivel próbáltam beszélni erről vagy ki röhögött vagy elküldött hogy gyakoroljak többet(szüleim is), összességiben nem vesznek komolyan és már fogalmam sincs mit csináljak.

2023. máj. 17. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent hogy nem tudod leütni?

Mindig rástresszeltél, vagy mióta tart ez a pánik-érzet? Csak ezzel van így, van vannak más dolgok is, amire rástresszelsz?

Egyébként könnyen meglehet, hogy éppen az a baj, hogy túlidegeskeded.

Megkérdezhetem, miből áll egy ilyen dolgozat?

2023. máj. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50%

"...Nem tudom egyszerűen leütni rendesen a billentyűket....."

Ezt itt kezzel irtad ? Vagy gepelted ?

2023. máj. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy pálinkát gépírás előtt!
2023. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2: lehet, időre megy a dolog

Nem tudom, milyen egy gépírás dolgozat, így fogalmam sincs, mi az elvárás, ebből a szempontból mi a nehézség, amit át kell hidalni

2023. máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!