Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik oldalakat kell feltölte...

Melyik oldalakat kell feltölteni felvi.hu-ra a középiskolai bizonyítványból?

Figyelt kérdés

Már februárban feltöltöttem a 10- 11-es eredményeimet,most két napja a 12-est. A kilencedikest nem töltöttem fel , a fizikát viszem tovább (9-10-11-ben tanultam) abból meg a 10-11 osztályos eredmény számít. Viszont ezt írják:


"Figyelem! A középiskolai eredmények megállapításához és rögzítéséhez szükséges, hogy a jelentkező feltöltse a középiskola (legalább) utolsó két évfolyamáról a bizonyítvány másolatát. Ha valamely kötelező tantárgyat (tantárgyakat), vagy a választott idegen nyelvet, vagy a választható természettudományos tantárgyat (tantárgyakat) korábban tanulta, minden évfolyamról töltse fel a bizonyítványát."


Most akkor, mivel a fizikát viszem, elég a 10-11-12-et feltölteni, vagy az egész bizonyítványt, MINDEN évfolyamot fel kell tölteni?



2023. máj. 18. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Minek jelentkezik az egyetemre olyan aki képtelen egy mondatot értelmezni? Amit kimásoltál szöveget feketén fehéren le van írva hogy mit kérnek. Ha ez meghaladja a kompetenciádat akkor tekintsd magadat alkalmatlannak a felsőoktatás elvégzésére, teljesen felesleges elkezdeni is.
2023. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Viszont elég kétértelműen van megfogalmazva, nem gondolod? Gyakorlatban és logikusan csak a 10-11-12 lenne szükséges, ezért írtam ki a kérdést. Te meg úgy látom a kérdésemet nem voltál képes értelmezni, értelmes választ adni rá meg végképp nem.
2023. máj. 18. 22:36
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

"Te meg úgy látom a kérdésemet nem voltál képes értelmezni, értelmes választ adni rá meg végképp nem."


De én abszolút mértékben képes voltam értelmezni a kérdésedet ezért is világítottam rá a tényre hogy amit kimásoltál szöveget benne van a válasz feketén fehéren feltüntetve. De hogy teljeskörű választ adjak a kérdésedre tessék:


"Ha valamely kötelező tantárgyat (tantárgyakat), vagy a választott idegen nyelvet, vagy a választható természettudományos tantárgyat (tantárgyakat) korábban tanulta, minden évfolyamról töltse fel a bizonyítványát"


Most ha ezt nem tudod értelmezni akkor neked nem egyetemre nem kell menned de még az is kérdéses hogy egyáltalán a 8 általánostól magasabb végzettséget hogyan sikerült elérned.

2023. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tényleg, köszi, nagyon okos vagy, bravó. Sikerült belekötnöd egy emberbe, aki segítséget kért a gyakori kérdéseken. Elég lett volna leírni, hogy ,, igen, minden oldal kell", de nem, neked muszáj volt ertetlennek nevezned. Rendes volt tőled, köszi a választ.
2023. máj. 18. 22:52
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Na látod hogy sikerült rájönni magadtól is, mégsem vagy értelmi fogyatékos csak nehéz felfogású. Ajánlom hogy gyakorold a nyáron az egyetem elkezdése előtt hogy bizonyos problémákat magadtól oldasz meg mert az egyetem sem általános iskola hogy a tanító néni a szádbarágja a tananyagot. Ha nem értesz valamit nem fogják a kedvedért 5x elmondani. Vagy felveszed a tempót vagy kiesel és mehetsz a gyártósorra 12 órázni.
2023. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
👏👏👏
2023. máj. 18. 22:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Így segítsen neked is bárki ha bajod van.
2023. máj. 18. 23:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egy rendszerüzenet, minden ismerősöm megkapta aki idén végez. Nem kell feltöltened a 9es bizonyítványt ha nincs olyan tárgyad, aminek a 9es eredményét akarod beszámíttatni. Persze bajod nem lesz belőle ha feltöltöd, de nem szükséges.


Az #1-es válaszolóval meg ne foglalkozz, mindenhova odahányja a baromságait és jól félrevezeti az embereket.

2023. máj. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó 2 tanult év kell a term tudomanybol. Ha tanultál 10 és 11.ben akkor az ha pedig még tovább is tanultad 12.ben fakt vagy bármi miatt akkor 11 12. Ha más term.tudot vinnel amit csak 9 és 10.ben tanultál akkor pedig az a kettő kell😅
2023. máj. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!