Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy TEK-es...

Mi kell ahhoz, hogy TEK-es legyek?

Figyelt kérdés

Holnaputánra el kéne döntenem, hogy milyen faktot válasszak (10. osztályos gimnáziumos vagyok), és úgy döntöttem, hogy az a célom, hogy TEK-es legyek.

A kérdés az, hogy milyen egyetemre kell ehhez mennem és mik az elvárásaik? Köszönöm ha tudtok segíteni



2023. máj. 18. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Fizikailag ÉS mentálisan legyél toppon. Kiképzésre komoly fizikai szintfelmérőt kell megugrani valamint valóban komoly pszichológiai vizsgálaton kell átesni. Ha ideggyenge vagy mentálisan sérült (azaz elmebeteg) vagy az kizáró ok.
2023. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. máj. 19. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Azért a mentálisan sérült még nem elmebeteg...

Ha 10.-es vagy, akkor még legalább 2 év az érettségi és x év az egyetem, szóval van remény, hogy akkor már nem ez a hazaáruló kormány lesz. Ha mégis, akkor a seggnyalás a fő erény, amivel rendelkezned kell, de remélem, mire odajutsz, nem ők lesznek már hatalmon és azt a funkciót látja el a TEK, amire való. Én bízom benne, hogy te leszel az, aki rárakja Orbán kezére a bilincset. :)

2023. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem politizálni akarok, hanem tudni hogy milyen tárgyból kéne éretségiznem
2023. máj. 20. 20:24
 5/6 anonim válasza:
Előtte legyél sima zsaru!
2023. jún. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyből a TEK-hez nem vezet út. Nem tudok olyan esetről, amikor valaki tapasztalatlan civilként ott kezdhetett volna.
2023. aug. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!