Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A sima, középszintű érettségik...

A sima, középszintű érettségikre is jelentkezni kell vagy 12. után automatikusan mehetek vizsgázni?

Figyelt kérdés
Estis vagyok, és nem tudom, ez hogy működik. Az iskola automatikusan intézi ezt vagy jelentkezni kell rá? Amennyiben utóbbi, milyen formanyomtatványt kell kitölteni és hova kell küldeni?

2023. máj. 19. 02:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezni kell, de általában az iskola megcsinálja a végzősöknek. Viszont estin nem tudom pontosan hogy van, szerintem kérdezd meg a titkárságon a biztonság kedvéért.
2023. máj. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sima nappali tagozatra jártam. Nálunk csak annyi volt, hogy kitöltöttük a papírt (tehát mi csináltuk, nem automatikus), leadtuk az ofőnek, és a suli intézte a többit. Estin mindenképpen kérdezz rá, hogy működik ez.
2023. máj. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!