Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez így jó lesz a felvinek?

Ez így jó lesz a felvinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A 11.es bizonyítványt már feltöltöttem a felvire egy pár hónapja. (Bioszt viszem tovabb) es ugye a 11.es és a 12.es jegy számít, na most a 12es bizonyítványt meg nem kaptuk meg, viszont írtam az osztalyfonoknek hogy át tudja e küldeni nekem beszkennelve ugyanis kaptam egy emailt miszerint jó lenne 5 napon belül feltolteni, hiába július a határidő elvileg most kell nekik az új pontszámítás miatt. Azt irta hogy már megirta másnap alairatja az igazgatóval, de mint kiderilt az igazgató nem hajlandó alairni mert júliusig fel lehet tölteni, az osztalyfonokom elkuldte nekem aláírás és pecsét nélkül hogy töltsem fel így, jó lesz. Fel is töltöttem viszont fogalmam sincs hogy így mennyire jó. Lehet azt hiszik, hogy hamisítottam. Rendesen pecsetelve csak a szobelik után kapjuk meg, bár nem értem miért olyan nagy dolog aláírni 🙂

2023. máj. 20. 11:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogyha nem jó nekik akkor elutasitjak, és lesz még lehetőségem újra feltenni?
2023. máj. 20. 11:58
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen kell a pecsét én úgy tudom...viszont a Felvi-n azt írták lényegében, hogy a gyorsabb ügyintézés céljából lenne jó, ha már most feltöltenéd. Semmi baj nem lesz belőle, ha később töltöd fel.

(Azért ne az utolsó napon)

Akik diplomával mennek továbbtanulni, pl én az utolsó pillanatban tudom csak feltölteni a diplomámat...Külön kell majd írnom a tanulmányi osztálynak, hogy minél hamarabb töltsék fel elektronikusan.

2023. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem max úgy fogja feltüntetni, hogy hiánypótlás, és megint feltöltöd.
2023. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Ha nem fogadja el újra feltudom majd tölteni rendesen, ugye,
2023. máj. 21. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!