Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvodapedagógus alkalmassági...

Óvodapedagógus alkalmassági vizsga ének-zene része tapsztalatok?

Figyelt kérdés
15-20 népdalt kérnek, nem is ezzel van a baj, ezeket már összeszedtem bár nincs jó hangom de összehozom valahogy. Viszont olvastam, hogy kottát olvasni illetve szolmizálni is kell, amiről fogalmam sincs hogy hogyan kell, körülbelül 5 éve nem volt ének órám, onnan se ragadt meg semmi. Valaki tudna ebben segíteni, vagy egyáltalán kérik ezt? Mert már azt is olvastam hogy nem kérték mindenhol.

2023. máj. 24. 14:30
 1/5 anonim válasza:

Én körülbelül 4 éve voltam Szekszárdon tanítói alkalmasságin, egy dalt kellett énekelnem, szabadon választottan, azt is olvashattam.

Leütött egy hangot a zongorán, vissza kellett énekelni, aztán körülbelül ennyi volt. Nem voltam bent 5 percnél tovább. Ne izgulj, menni fog!

Melyik suliba jelentkeztél, mikor lesz a vizsgád?

2023. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam az ELTE-n és sikerült végül 🥰
2023. máj. 26. 15:18
 3/5 anonim válasza:
Gratulálok! :)
2023. jún. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Milyen volt? Ott tényleg szórják az embereket?
2023. jún. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem volt olyan vészes mint amire számítottam, a tesin mindenki átment ha jól tudom viszont a többiről nincs információm mivel mindenki külön külön ment. De abszolút teljesíthető.
2023. jún. 22. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!