Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem érek el annyi pontot a...

Ha nem érek el annyi pontot a kémia érettségin amennyi kell arra a szakra ahová menni szeretnék és októberben újra írom, akkor már csak a következő évben kezdthetem az egyetemet?

Figyelt kérdés

Megbukni nem fogok, de nem vagyok biztos abban, hogy elég pontom lesz a bejutáshoz és így a többi opció valamelyikére vennének fel, de már nem tetszenek és ha szükséges kihagynék egy évet vagy átjelentkeznék úgy hogy újra érettségizek vagy nem tudom ilyenkor milyen lehetőségek vannak még.


Nem kell beíratkozni, vagy el kell kezdenem az egyetemet és azon a szakon amire felvettek?



2023. máj. 24. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem érek el annyi pontot a kémia érettségin amennyi kell arra a szakra ahová menni szeretnék és októberben újra írom, akkor már csak a következő évben kezdthetem az egyetemet?"

Igen, csak jövőre tudod elkezdeni. Vagy februárban ha indul keresztfélév a kinézett szakon, vagy jövő szeptemberben.


"Nem kell beíratkozni, vagy el kell kezdenem az egyetemet és azon a szakon amire felvettek?"

Ha felvettek, de időközben meggondoltad magad és mégse szeretnél oda járni, akkor nem kötelező beiratkozni.

2023. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. máj. 24. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!