Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vidéki városban beiratkoztam...

Vidéki városban beiratkoztam Kreszre, online tanfolyamot elvégeztem, a számítógépes vizsgára mehetek másik városban is?

Figyelt kérdés
Nem tudok visszamenni a vidéki városba most, a fővárosban kell maradnom. Ha vizsgázhatok Kreszből Budapesten is, és a forgalmit is itt végezném, akkor mi a teendőm, melyek a jó autósiskolák?

2023. máj. 27. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen átiratkozol egy Pesti suliba. Bemész a szimpatikus iskolába, elmondod mit szeretnél, szerződés és intézik.

Az, hogy mi a jó autósiskola elég tág fogalom Bp-n. Pest vagy Buda? Hanyadik kerület?

2023. máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
XII.kerület lenne a legjobb, de a I, XI.kerület, majd utána a belváros is számìtásba jön.
2023. máj. 28. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!