Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hogy készül a szóbelire?Töb...

Ki hogy készül a szóbelire?Több mint 3 hetem van.Szerintetek elég annyi idő felkészülni?

Figyelt kérdés
Én csak azután kezdem el,ha megtudom az írásbeli hogy sikerült.

2023. jún. 3. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem kezded el most? Nem kell magolni a teteleket, de azert legalabb egyszer olvasd el oket hogy legyen fogalmad roluk. Minel tovabb huzod, annal nehezebb lesz megtanulni. En minden reggel atnezem, egyaltalan nem viszem tulzasba, csak akkor fog normalisan az agyam, de mar nekem is elegem van az erettsegibol :D ha megtudom h pl a tori nagyon rossz lett, akkor nyilvan jobban rafekszek annak a szobelijere. De attol fuggetlen hetfoig legalabb az osszes tetelt at akarom nezni legalbb 1x
2023. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akárhogy is sikerült az írásbeli, mindenképp jó szóbeli vizsgát érdemes tenni! Vagy azért, hogy javíts az írásbeli eredményeken, vagy azért, hogy ne rontsd le őket ;)

Egyébként meg sok függ attól, hogy eddig mennyit tanultál. Nulláról elkezdeni kicsit késő lenne, ha magas százalékot akarsz, de nyilván tudsz már egy csomó mindent. Hajrá!

2023. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsonak. Hiaba van mondjuk 60 tetel ha annak a felere emlekszem sulibol es tenyleg eleg atismetelni 1x 2x. Nekem ilyen pl. holokauszt magyarorszagon, ipari forradalom, magyarbol pl kafka, edes anna. Azert mert ezek suliban is annyira lekotottek h egybol megjegyeztem. Biztosan neked is van ilyen, ezekre eleg, ha szobeli elott par nappal koncentralsz. Inkabb azokra fokuszalj most amirol fogalmad sincsen, h ha tenyleg egyaltalan nem megy, legyen meg idod oket legalabb a minimumra megtanulni
2023. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!