Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült az (írásbeli)...

Hogy sikerült az (írásbeli) érettségitek?

Figyelt kérdés
Meg vagytok elégedve az eredményekkel?

2023. jún. 5. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést én is feltettem pár órája, 0 db válasznál járok :) Nekem amúgy csak 1 tárgyból kellett szintemelőznöm most, azzal elégedett vagyok.
2023. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Közép magyar: 82%

Közép matek: 68%

Közép töri: 79%

Közép angol: 96% (ezt meg tavaly csináltam előrehozottan)

Emelt biosz: 89%

Emelt kemia: 66%

Neked?/Nektek?:)

2023. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Magyar: 80%

Töri: 88%

Angol: 100% (előrehozott)

Emelt matek: 83%

Fizika: 79% (erre nagyon nem vagyok büszke, de szóbelivel 85%-ra fel tudom húzni)

2023. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Matek: 60

Angol: 69

Töri: 84

Magyar: 88

Gazdagsági ismeretek: 96, ebből októberben megyek majd emeltre


Én nekem ez elég lesz, szóval elégedett vagyok

2023. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocsi nem ide tartozik. Nem tudja valaki, hogyha nem kérdezték semmit emelt (bioszon) hanem megkoszontek a felelet hogy részletesen elmondtam majd mondták hogy mehetek az azt jelenti hogy sikerült max pontosra? Kérdeztem a tanaromat de még nem válaszolt rá, de most kicsit parázok mert anno a probaerettsegi szóbeli nyelvtan részén nem kérdezett semmit a tanár mert elvileg mindent elmondtam és 100%ot kaptam de itt se, és nem tudom pontosan mivan most😅 egyébként borzaszto témát húztam ha valaki menne meg emelt bioszbol kerülje a 19es tételt
2023. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül jelent maximális pontszámot. A vizsgaszabályzat szerint csak akkor kérdezhetnek, ha totál rosszat mondasz vagy láthatóan elakadtál. De ha a lényeg benne volt abban,amit elmondtál, akkor ne aggódj. :)
2023. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ohhh, köszi szépen😄 a tanárom nincs teljesen képben ezek szerint😂
2023. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Közép magyar: 87%

Emelt matematika: 89%

Közép történelem: 89%

Közép angol: 89%

Emelt kémia: 71% (Ezt betegen írtam meg.)


Szerdán megyek majd kémia szóbelire, matekom megvolt szombaton... Kihúztam a differenciálszámítást, alig tudtam megszólalni... Biztos lehúztam egy pár pontot sajnos.


Szóbelitek hogy ment/megy eddig?

2023. jún. 12. 16:34
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
En csütörtökön voltam bioszon, borzaszto tételt húztam de végig beszéltem a 15 percet és nem kérdezték semmit, csak hogy szeretnék e mondani meg valamit mert ha nem akkor mindent hallottak köszönik szépen, ma voltam kemian, szörnyű volt de nem ment olyan rosszul bar borzaszto tanárt fogtam ki, mindenbe belekotott meg ezt miért úgy miert amugy stb, remélem nem rontottam vele... sose volt meg ilyen tanafom aki beleszolt abba amikor éppen beszéltem, azt hittem eszem megall
2023. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 Az első vagyok, holnap megyek magyarból, és kétségbe vagyok esve. Tudom, hogy normális ilyenkor úgy érezni, hogy nem tudok semmit, de tényleg fogalmam sincs, mi lesz. Még ha választhatnék 1+1 tételt, úgy se lenne könnyű. Szerencsére az írásbelim jól sikerült, de nem szerettem volna nagyon lerontani :(
2023. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!