Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elveszett az ingyenes lehetősé...

Elveszett az ingyenes lehetőségem?

Figyelt kérdés

Múlt évben jelentkeztem főiskolára. Fel is vettek és megkaptam a beiratkozási tájékoztatót (SOTE) De családi okok miatt nem tudtam beiratkozni. Kaptam egy emailt hogy nem történt beiratkozás.

Ingyenes (államilag támogatott)levelező képzésre jelentkeztem.


A kérdésem: Ezzel elveszett a támogatásom vagy jelentkezhetnek e mégegyszer ingyenes támogatott rendszerben?


Köszönöm



2023. jún. 5. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszett el egy félév sem.
2023. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem volt egyetlen aktív féléved sem (nem iratkoztál be/aktiváltad a félévet), így nem veszett el semmi. Olyan, hogy "ingyenes lehetőség" nincs is. Mármint olyan értelemben, hogy félévenként nézik ezt, és nem arról van szó, hogy egyszer mehetsz államilag támogatott képzésre, és pont.
2023. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van 12 db féléve, (osztatlan képzésben tanulóknak 14 jár), ha nem iratkoztál be és nem volt aktív féléved (tehát nem fogyott belőle), megvan még az összes, nyugodtan jelentkezhetsz
2023. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. jún. 13. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!