Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 30 évesen jövök rá, hogy...

Ha 30 évesen jövök rá, hogy rossz pályát választottam, akkor még nem késő változtatni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy 1-2 éves OKJ-s szakmát simán elvégezhetsz akkor is, egyetem már nehezebb lenne, de soha nincs késő.
2010. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen csak gyakorlat nélkül mire megy vele?
2010. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2

akkor adja inkább fel, és törődjön bele fiatalon a sorsába?!

mindenki zöldfülűként kezdi, de néhány iskolában a szakmai gyakorlat mellé ajánlanak állást a szakma megszerzése után (pl gépész CNC)

2010. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Én nem azt mondtam, hogy törődjön bele, csak szinte már nem nagyon van olyan, hogy pályakezdőként, mindenféle hátszél nélkül felvegyék az embert, ha még idősebb is akkor az plusz hátrány.


De ettől függetlenül nem akarom letörni a kérdezőt, ha úgy érzed, hogy neked ehhez lenne kedved akkor hajrá.

2010. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
De igen!
2010. okt. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 knifemaster válasza:

Volt aki 5x évesen lett orvos(ha jól emlékszem),előtte meg építészmérnökként dolgozott.

Változtatni sosem késő.A kérdés az új irány.

2010. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!