Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom h rossz helyen van de...

Tudom h rossz helyen van de sietek. A tanárom ezt megteheti?

Figyelt kérdés
Nem is tudom minek hívják ezt, vissza él a hatalmával vagy mittudom én mind1 most nem is ez a lényeg hanem.Töriből szócetlit írtunk a múlt héten, könnyű volt mindenki tudta csak 1 táblázat azt meg megtanultuk.'ik csaj még pár összefoglalást belepuskázott plusz pontok érdekében.Ma megkaptuk a dogát,mindenkinek ötös lett VOLNA de 3-as lett kivéve aki belepuskázta az összefoglalásokat neki csillagos 5-ös lett.Megkérdeztük a tanárt hogy miért, hiszen mindenki hibátlanul válaszolt a kérdésekre erre mit mond? Azért mert csak a kérdésre válaszoltunk és Betti(a puskázós lány) példájára többet is írhattunk volna.Höh mi? Azért lett csak 3-as 5-ös helyett mert csak a kérdésre válaszoltunk? Hát nem ez a feladat?
2010. okt. 18. 22:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én nagyon felhúztam magam és ráadás még szobafogságot is kaptam a 3-as miatt. :(
2010. okt. 18. 22:50
 2/13 anonim ***** válasza:
De, igazad van.
2010. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul a tanárnak ez nem első húzása meg már több mint 63 nem tom mennyi mind1 mit tegyek hogy lecseréljék rajta kívül még 3 töritnár van,mit tegyek(gyünk)?
2010. okt. 18. 22:54
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Ne menj egyetemre, ha ezen kiakadsz :)) Ott szó szerint az ember idegein tapos a tanárok 95%-a. Olyan szemetek, hogy arra nincsen szó.
2010. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tényleg bunkóság. Az osztályfőnökkel nem lehetne erről beszélni?
2010. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi anno az általánosban megkértük az igazgatót (nagyon kedves, tündéri ember), hogy hadd legyen más a töritanárunk, mert a miénk is nagyon szemét volt (plusz nem is tanította amit kellett volna, sokszor nem is jött be tanítani, így nem haladtunk az anyaggal), és lecserélték (mondjuk a suliban más osztály is panaszkodott rá, nem csak mi).

Szóval én utánajérnék, hogy csak nektek van-e vele problémátok, majd vagy beszélni az ofővel, hogy beszéljen a dirivel, vagy ti (az egész osztály) menjetek fel hozzá, és mondjátok el, hogy szeretnétek egy másik tanárt, mert olyanokért osztályoz alá egy dolgozatot, amit nem is kért/írt le soha. Szerintem egy próbát megér.


19/L

2010. okt. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
már mondtuk az ofónek erre azt mondta hogy ne ellenkezzünk 1 tapasztaltabb tanár tanítási módszerével ?O.o?
2010. okt. 18. 22:59
 8/13 A kérdező kommentje:
mi se haladunk az anyaggal utáljuk de senki nem akarja (3 ember kivételével) lecserélni mert folyton csak beszélgetünk, röhögünk órán és dogánál puskázhatunk (még általánosba vok) oké de 7.esek vagyunk és így mi lesz velünk gimibe? töriből ott olyan bukás lesz :(
2010. okt. 18. 23:01
 9/13 anonim ***** válasza:

22:59-es vagyok

Igen, mi is attól féltünk, hogy mi lesz később...

Hát így nehéz, ha nem akarja a többség lecserélni..azt kéne megértetni velük, hogy eddig tök jó volt, hogy mehetett az órán a party, de ne s*gghülyén menjetek már továbbtanulni...így sajnos nehéz lesz:S

Mi fizikából jártunk így: imádtuk, hogy nem kell tanulni, témazáróknál HANGOSAN szinte már üvöltözve beszéltük meg a válaszokat, és imádtuk. Gimibe pedig SEMMIT nem tudtam fizikából, rettentő nehéz volt így (pláne fizikából pl nem kell érettségizni, sok helyen csak 1-2 évig tanítják, nem így a törit)

Szóval mindenképp hatni kéne rájuk...az a baj, hogy az ofőtök se ismeri el, hogy nem túl jó tanár..őt kéne meggyőzni, vagy csak üljön be néhány órára, hogy lássa, hogy nem tudtok haladni, stb.

2010. okt. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Megható ez a haladásvágyatok. Meg hogy aggódtok, a puskázásért is. Így tényleg meg fognak vágni benneteket, mert nem tanultok, és állandóan puskáztok, meg röhögtök, szórakoztok. A tanár zavar benneteket? Veressétek meg valami erősebb rokonnal. Nálatok a táblát ki törli le? Remélem a tanár maga, mert ő koszolta össze. Rend legyen ezen a területen is!
2010. okt. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!