Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elhagytam a diákomat, és...

Ha elhagytam a diákomat, és kaptam ideiglenes diákot, de közben megkerült az eredeti, és használom, de az ideiglenest még nem adom le, lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
két hete húzom a dolgot, van ideiglenes és rendes diákom, az állandóval utazom minden nap, mellette dolgozom, még nem jutottam odáig, hogy leadjam az ideiglenest.
2010. okt. 26. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem használod az ideiglenest, akkor a kutya se törődik azzal, hogy van-e egyáltalán..:-) Úgyis le fog járni magától.
2010. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell leadni, 3 hónap múlva magától lejár az érvényessége. Használd az állandót.
2010. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. okt. 26. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!