Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nálunk behozták a digitális...

Nálunk behozták a digitális naplót nálatok van ilyen és működik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 15:47
 1/10 anonim válasza:
Milyen digitális napló??
2010. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már tavaly is az volt nálunk, de mindenki ki van akadva rá. De egyébként működik.
2010. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nálunk nincs, de amilyen az iskola honlapja nem is lesz 5 éven belül
2010. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt tavaly vagy tavaly elött. Mindenki megkapta hozzá a nevet meg a jelszót, a tanárok kb. 1 hónapig írták bele rendesen a jegyeket aztán valahogy elfelejetődött. Szerintem sokan már arra se emlékeznek hogy "van" ilyen a suliba.
2010. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
50%

nálunk ha ezt az évet nem nézzük akk másfél éve van. fél évig csak tesztelésből volt tehát volt papír alapú napló is de következő évtől már csak ez van.


diákszemmel: jó mert a szülők elöl lehet rejtegetni a jegyeket, kivéve ha a szülő előfizet arra hogy küldjék neki levélben, sms-ben, vagy kap ő is egy nevet és jelszót. nem kell ellenőrzőbe írogatni a jegyeket


szülő szemmel: rossz mert a gyerek rejtegeti a jegyeit, rossz mert ha a gyerek rejtegeti a jegyeket akkor elő kell rá fizetni


nálunk a tanárok sztem szeretik, bár néha komoly gondokat okoz nekik főleg a hiányzások terén, bát ez is tanárfüggő. az én osztályfőnököm pl elboldogul vele elég jól pedig nem egy zseni, de a földrajz tanár mindig elfelejti a jelszát vagy arra is volt már példa a gyerek magának írta be az 1est mer a tanár nem tudta hogy kell -.-"


nekem különösebb gondom nincs vele, szerintem felesleges erre IS pénzt költeni, pont olyan dolgokat megpályzáni amik ugyan így feleslegesek, pl: nekünk egy csomó terembe raktak 22 colos wifi-s megy ilye full extrás tv-ket, de a múltkor kérdezősködtem a tanároktól akiknek ott a legtöbb órájuk van és még SOHA EGGYIKSE vol bekapcsolva -.-" <- na ennek mi értelme... jaaajjjjjjjjj ez másik téma, bocsi ^^


16/F

2010. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nálunk már tavaly is volt..
2010. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
76%
Nálunk is van, de rendes napló már nincs is csak a digitális.
2010. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Most már a legtöbb középiskolában van :)

Nagyon hasznos tud lenni, feltéve ha egy normális elektronikus napló van, mert most arra, hogy a jegyeket beírják, jó a sima napló is.


Amúgy az érdekelne, hogy ennek a kérdésnek mi köze a családi kapcsolatokhoz, de mindegy. :)

2010. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ennyire öreg volnék?:D


Valaki elmondaná pontosan milyen ez? Laptopon vezetik? Vagy mégis, hogy?


Bocsi az offért.

2010. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Én már lassan négy éve végeztem egy öt éves szakközepet és nálunk már akkor is volt, mikor én elkezdtem odajárni. Ha nem is akkor, de másodikban már tuti. Benne voltak a jegyek, meg a hiányzások. Igazából tök mindegy, csak annak számít, aki rejtegetne dolgokat a szülei elől, mert így nem nagyon lehet.
2010. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!