Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa, hogy az...

Csak nekem furcsa, hogy az egyik tanár általa oktatott 3 tantárgyából (informatika, programozás elmélet, programozás gyakorlat) az osztály informatika szakából mindenki legalább az egyikből megbukott?

Figyelt kérdés
Csak az osztálynak furcsa, hogy informatika szakosok mind megbuktak legalább egy infos tantárgyból, de a környezetvédők nem buktak informatikából. Pedig nagyjából ugyan azt tanuljuk.
2011. jan. 17. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Hát ugyebár tanulni kellett volna.

A környezetvédők nyilván azért nem buktak infóból, mert nekik nem kell olyan mélyen megtanulni a dolgokat, lévén, hogy ők környezetvédők. feltételezem, hogy ők meg kémiából szívnak.


Az egyébként itt a baj, hogy sok gyerek azt gondolja, hogy egész nap a gép előtt ülök, akkor majd megyek infóra. Ja, csak ott nem lövöldözős játékokat kell játszani, hanem például programozni. És ez a kettő nagyon nem ugyanaz.

2011. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hiába tanulunk, akkor is egyest kapunk.

Mellesleg infóból ugyan azt veszik a környezetesek, mint mi.

Amúgy a környezetesek nem buktak kémiából ... Abból még én is jó jegyeket kapok...


(Mellesleg a médiatanárnál senki se bukott, pedig nála nem is tanutunk és nála sokkal többet veszünk.)

2011. jan. 19. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha ugyanazt tanuljátok, akkor ez: szégyen. Az infósoknak ugyanis példát kéne statuálnia!
2011. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!