Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A külső konzulensednek milyen...

A külső konzulensednek milyen ajándékot szokás adni? Ti mit adtatok? És mikor?

Figyelt kérdés

Akkor már leirnátok, hogy a belső konzulensnek is mit adtatok?

Már a diplomamunka meg van , és csak tavasszal lesz az államvizsga.


Kösz


2011. jan. 19. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem tudok segíteni, mert én még csak nem is láttam a külső konzulensem, még a belsőt is csak egyszer, szóval nem adtam semmit...Nem tudom amúgy, hogy ez mennyire kötelező. Ez az ajándékozás.
2011. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Látom januárban írtad ki a kérdést... Engem is érdekelne mit szokás adni. Te végül mit adtál?
2011. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én majd akkor, ha végeztem a gyakorlattal és mindent letudtunk, adok neki valamit. Rengeteget segített, nagyon odafigyelt rám mindenki az egész üzemben, és sok olyan dolgot is csinált, ami nem lett volna kötelessége. (Rengeteget furikázott, stb...) Szerintem egy üveg piát viszek neki, de remélem mire végzünk lesz jobb ötletem. :)
2012. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!