Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeptembertől Budapesten...

Szeptembertől Budapesten szeretnék felsőfokú szakképzésre járni, de az általam megjelölt főiskolák egyikének sincs kollégiuma. Van olyan kollégium (akár középiskolai is) ahová felvesznek főiskolásokat is?

Figyelt kérdés
Eddig minden kollégium ahová telefonáltam magánkollégium, amit sajnos nem tudnék kifizetni, és az albérlet is túl drága nekem, ezért csak a kollégium jöhet szóba.Természetesen nem ingyen akarok lakni, csak nem mindegy, hogy hány 10 ezret kell kifizetni egy hónapban.
2011. febr. 1. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
van, tutira van, sajna nem tudok abban neked segíteni most, h pontosan hol, de pl. az ilyen egyházi mondjuk református középsulis koleszba tuti vesznek fel fősulisokat is. Nem kell ettől egyébként annyira megrémülni, vhol kb. nem is érzed, h egyházi koliban laksz. Nem tapasztalat, csak mesélték, de ha gondolod megkérdezem barátnőmet, h hol tud kolikat, mert ő tud, azt tudom.
2011. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás lennék érte! Köszönöm
2011. febr. 4. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!