Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik nevemen jelentkezzek...

Melyik nevemen jelentkezzek az érettségire? Esti tagozaton jártam, most fogok érettségizni. A férjemmel válófélbe vagyunk, február végén mondják ki a válást, ha megvan a papír azonnal visszaszeretném iratni a leánykori nevemet.

Figyelt kérdés
Feb. 15-ig kell leadni a jelentkezést az érettségire, addig sajnos nem lesz meg a papír, így most nem tudom melyik nevemen jelentkezzek, mert igaz hogy most még a férjes nevem van, de májusra már a leánykori nevem lesz az biztos. Szeretném majd fősulira is menni, eddig minden sulis papírom a leánykori nevemen van.
2011. febr. 1. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi neveden jelentkezz, s mikor hivatalosan is átiratod személyiben is, akkor egy pillanat alatt átírják a suliban is.
2011. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az iskolában, ki az érettségi jegyző, és vele beszéld meg, ez elég egyedi eset. Vagy pedig az érettségikért felelős igazgatóhelyettessel. A legjobb, ha előre tudják, hogy ez lesz, akkor figyelni fognak rád.
2011. febr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is mindenképp kérdezz rá az igazgatónál, hogy ilyenkor mi a teendő.
2011. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!