Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tehetek osztályozó vizsgát...

Tehetek osztályozó vizsgát vagy megbukok?

Figyelt kérdés
Általános iskolába járok.MOstmár december óta nem voltam iskolában(csak 3 napot januárban)mert mindig elkapok valami komolyabb vírust.Ez általában lázzal jár(39,5),igy tényleg elég rosszul szoktam lenni.Most pl.:elkaptam az influenzát.ÉS már kb.300 órát hiányoztam pedig egész évben 250 órát lehet. Az igazgató azt mondta hogy ez a tantestületen mulik hogy megbukok e vagy tovább engednek.Én mégis félek.Már a magántanuláson is gondolkodtunk a szüleimmel de csak egy konkrét betegséggel lehet,nekem pedig vírusaim vannak.NAgyon ideges vagyok ez miatt.Mit tehetnék?
2009. febr. 8. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Tényleg minden hiányzásod betegség miatt van? Nem lógtál az elején 100-akárhány órát?

Ha nem lógtál, akkor kérjél méltányosságot. A tanárok, az osztályfőnököd - ha ismernek, és ha jónak ismernek - ki fognak állni melletted.

2009. febr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
TÉnyleg nem lógtam.MEg a szülök be is járnak a suliba beszélni a tanárral,igazgatóval,igy simán kiisderülne.MEg voltam jó sokáig kórházban is és az is csak húzta az időt...:SKöszönöm a választ
2009. febr. 9. 00:05
 3/7 anonim ***** válasza:
félévkor letudtak zárni?
2009. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen
2009. febr. 9. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, csak középiskolában. Nem lógtam, hanem gyengébb immunrendszerű lévén, minden betegséget összeszedtem és sajna összejöttek a plusz órák. Nekem írnom kellett egy kérvényt a tantestületnek, hogy betegség miatt hiányoztam és kérem, hogy tekintsenek el az osztályozó vizsga letételétől. Megkaptam a méltányosságot és nem lett belőle semmi gond.

Gondolom, általános iskolában is így működik, és szerintem nem fognak kötekedni a tanárok. :)

2009. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha letudtak zárni, akkor nincs nagy gond. viszont próbálj bemenni a nagyobb dolgozatokra, ha a betegség miatt tudsz tanulni rá, hogy jegyeid legyenek
2009. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

németből kell potvizsgára mennem

mien kérdéseket, tételeket kaphatok(10 oszt.)

2009. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!