Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs tanulói jogviszonyom,...

Nincs tanulói jogviszonyom, ezért a Magyar Államkincstárnak kell átutalnom a vizsga díját. De mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bementem egy suliba, hogy jelentkezzek érettségire. Az egyik középszintű, a másik emelt. A suli adott is egy sárga csekket, mert a középszintűt nekik kell fizetnem. De az emelt szintű vizsga árát a Magyar Államkincstárnak kell átutalnom, megadták a számlaszámot, ahova utalni kell.

A gond csak az, hogy elfelejtettem megkérdezni, hogy honnan fogják tudni, hogy befizettem, mivel a szüleim számlájáról fizetném és van még legalább 20000 ilyen vezetéknevű ember, mint én.

A közlemény rovatba fel kell tüntetni valamit, vagy csak átutalom és kinyomtatom a bizonylatot és a többit majd ezek alapján intézi az iskola?


Próbáltam keresni neten, de nem találtam.

Köszönöm a segítséget!


2011. febr. 9. 12:39
 1/1 A kérdező kommentje:

EMELT: Magyar Államkincstár: 10032000-00282637-00000000

A Közlemény rovatban fel kell tüntetni a 20-as számot, valamint egy szóköz után az egyedi

érettségi iktatószámot.


Ezt találtam, de mi az az egyedi érettségi iktatószáma?

A sorszáma?

2011. febr. 9. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!