Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus vagy Pázmány nemzetkö...

Norbert531 kérdése:

Corvinus vagy Pázmány nemzetközi igazgatás? Melyik a jobb, magasabb színvonalú, értékesebb diplomát adó kar a kettő közül?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a BCE, az már más kérdés, hogy fogsz-e valamire menni evvel a diplomával. Na de ha ez a szak tetszik neked, akkor BCE.
2011. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Érvelhetnél a hozzászólásod mellet,nem pedig csak beírni ,hogy a BCE jobb.

BCE-ről legtöbben azt mondják ,hogy nehéz bejutni de utána nem izzasztanak,ezáltal a diploma sem ér sokat.Most még át is szervezik magyar közszolgálati egyetemmé...

Pázmányon meg még friss a szak,de feltörekvőben van.

2011. febr. 12. 18:31
 3/3 anonim válasza:
68%

Kedves Kérdező!

Ahogyan mondod! Pontosan!

A corvinuson arra vannak beállva, h kerülj be nehezen, és akár féllábon állva elvégzed. Mindent összepuskázhatsz, könnyű nagyon. Én 1 évet jártam oda, de nem tetszett.

Nagyon nagy a partyélet, ami nekem pluszban nem tetszett. De a lényeg az, h volt olyan, aki részegen ment be vizsgázni, és a tanár jó röhögcsélés közben beírta neki a 2est és ment is a delikvens...

Na ilyen a pázmányon nincs...hajtáspajtás van, de eredménye is van. Persze itt is van buli meg minden, de azért itt felfogja a nép, hogy tanulni kell, mert különben megfingatnak. Szeretem ezt a szakot a pázmányon, szerintem jobban jársz,ha a ppke-re jössz.A diplomád is értékesebb lesz!

Üdv

2011. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!