Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen szerintetek...

Tulajdonképpen szerintetek melyik az a terület, ahova ha megyek mimdenképpen jó (l fizető) állást kapok? Vagy legalábbis a legnagyobb esélyem lesz jó állást kapni?

Figyelt kérdés
vagy amire szükség lesz még? kik keresnek a legtöbet(melyik szakterületen dolgozók)? pl. nagy cégek üzletvezetői (vagy akik nagyon jól keresnek) milyen egyetemet végeztek?
2011. febr. 14. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Külkert. Beléd vernek legalább 3 nyelvet, plusz valami közgázt, aztán mehetsz külföldre.
2011. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás ?
2011. febr. 14. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a bankszakma (pénzügy és számvitel, bankár specializáció).


Bankra, és ezáltal jó banki szakemberekre mindaddig szükség lesz, míg pénz van a világon. Ha válság van, azért, ha jólét van, azért.


Én azt ajánlom, hogy küzdj egy jó egyetem pénzügy szakára való bekerülésért, mert akkor neked egzisztenciális gondjaid nem lesznek.

2011. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a komolyabb pénzügyi cuccok, akár a pénzügyi matematikusok, aktuáriusok.
2011. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy a pénzügyi szakma ér bármit is... a nyelvtudás számít. Ha ehhez van egy normális szakmád, értsd nem nyelvtanári, akkor tudsz érvényesülni. Egy munkakör betöltéséhez szükséges tudás cc két hónap alatt egy csimpánznak is betanítható (kis túlzással...).
2011. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!