Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az Oktatási Hivatalnál jelentk...

Az Oktatási Hivatalnál jelentkeztem érettségire, mi alapján választanak ki nekem iskolát? Pl. Ha a Pest megye szélén lakok, akkor fel fognak küldeni Budapestre érettségizni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 06:55
 1/2 anonim válasza:

Általában a megyeszékhelyre küldenek. Hogy ez Pest megyében, hogy van, nem tudom, mert Bp-en biztos ezer iskolából lehet választani.


Én is csináltam 2005-ben egy emeltet és a barátnőmmel mindketten tatai címet írtunk be, így együtt mentünk Székesfehérvárra. De mi szaktárgyból érettségiztünk, így nem volt túl sok lehetőség.


Emelt szintűt azt hiszem amúgy sem csinálhat az ember abban az iskolában ahol tanult.

2011. febr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha emelt szintű, akkor szinte biztos, hogy igen.

Kecskemét környékről Szegedre járnak emeltezni.


Ha közép, akkor szerintem keresnek közelebbi helyet neked.

2011. febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!