Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Televíziós műsorkészítő szak...

Televíziós műsorkészítő szak elvégzése után akár rádióhoz is beadhatom a jelentkezésem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán!:) Én is oda akarok majd jelentkezni 2 év múlva. Az a legnagyobb álmom, hogy hírszerkesztő később hírbemondó legyek!:) Remélem összejön...;)
2011. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szép álmokat, az előző válaszolónak


Kérdező: persze beadhatod, csak félre tolják, ha gyakorlat vagy bármi háttér nélkül próbálkozol

2011. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszi, azért még megpróbálhatom ugye? Megengeded? Legalább vannak terveim, jobb mintha cél nélkül tengetném a mindennapjaimat, nemde?:S
2011. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm. gyakorlatra persze, hogy kell menni, szerintem ez a tévénél is ugyan így van :D

első: hajrá! ne felejtsd el, hogy akik ma szerepelnek a médiában, régen ők is csak egyek voltak a sok közül. engem is érdekel a tévé is, bár valami lazább témában :D

2011. febr. 18. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, nem azt mondtam, hogy ne próbáld meg, csak kicsit nehéz. Engem lassan 4 éve tett ki a szakma pályakezdőként,(sajnos csak újságírói gyakorlatom volt) aztán mindenhol ez volt a kezdő mondat, ja hát magácska pályakezdő?!... 4 éve az vagyok :D
2011. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, úgy van esélyed, ha gyakornoknak jelentkezel és kellenek nekik gyakornokok, ingyen dolgozhatsz egy évig, utána talán felvesznek, nekem egy két helyen ez volt a válasz. Igaz én voltam a makacs abból a szempontból, mert nekem munkára és pénzre volt szükségem, nem arra, hogy jópofizzak. De sok sikert hozzá
2011. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. febr. 18. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!