Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nekem csak tanács kéne. Az...

Zaku kérdése:

Nekem csak tanács kéne. Az iskolában tavaly majdnem megbuktam testnevelésből, mert a tanár elég sok órán egyest adott, azzal az indokkal, hogy hosszú a körmöm, és menjek ki. Lenne vkinek tanácsa, hogy mit tudnék tenni, esetleg kihez fordulhatnék?

Figyelt kérdés

Reszeljem le, vagy valami. Nem volt, és jelenleg sincs műkörmöm, de vonalzóval mérve is másfél centiméter a körmöm. Hosszúak az ujjaim is. Most az ujjbegyemen két-három miniméterrel ér túl a körmöm. Igazgatóhelyettesig vittem az ügyet, de a tanárnak adtak igazat, és belevették idén a házirendbe is valami erre szóló részt, még nem olvastam, de hétfőn pótolom. Lenne valakinek tanácsa, hogy mit tudnék tenni, esetleg kihez fordulhatnék?

Köszönöm.


2011. febr. 18. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
oktatási ombudsmanhoz, de nagyon sürgősen, mert ez nonszensz
2011. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
23%
esetleg vágd le a körmöd mielőtt nagyon megutálnak a tanárok
2011. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Az azért érdekelne hogy melyik ujjadon másfél centi a körmöd, mert nem mindegy, hogy a kicsin, vagy a hüvelyken ;P
2011. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Oktatási ombudsman, ahogy az első írta. Összefogni a többiekkel, ha másokkal is csinálja, szülőket behívatni és az igazgatóihoz.

Mi az utóbbit csináltuk, amikor hetedikben a drága tesi tanár gondolt egyet, és szivatni kezdett mindenkit, a tiédhez hasonló dolgokkal.

2011. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A kisujjamon 1,2, középsőn 1,6, hüvelyk 1,6.
2011. febr. 18. 21:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Oktatási ombudsmanhoz vagy akár bírósághoz is.
2011. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tavaly petíciót írtam, mink lettünk lecseszve. És elég kemény tesi órák következtek. Nem volt hatása. Idén okosabb lettem, így ha csak meg nem bukok, akkor az utolsó napokban akarnám az igazgató stb elé menni. Milyen következményei lennének a tanárra nézve, ha tovább megyek a felsoroltakhoz?
2011. febr. 18. 21:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne várj az utolsó napokig, mert mire kivizsgálják az ügyet, már késő lehet.
2011. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még valami: ha belevették a házirendbe, akkor az az igazgató akaratából történt, nem pedig az akarata ellenére vagy a tudtán kívül. Ezt gondold végig.
2011. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Esetleg azt is megtudnád mondani, hogy hogy kéne hozzálátnom? Körültekintő akarok lenni.

És köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. febr. 18. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!