Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy jó angolos segítene ezt...

Egy jó angolos segítene ezt lefordítani? Csak pár sor.

Figyelt kérdés

Szóval egy külföldi szállodának szeretnék írni nyaralás ügyben. 4en mennék és van egy olyan szoba h családi. Nekünk ez kéne, de nem tudjuk, hogy most az a szoba egylégterű vagy kétlégterű. Hogy is mondjam.. Apum nagyon horkol xD És anyum nem tud tőle aludni, ezért lenne jó ha az ágyak nem mind egy helyen lennének, hanem külön légtérben. Remélem vki érti. Szóval ezt kéne angolul. Hogy " Tisztelt Szálloda. Érdekelne, hogy a családi szobájukban az ágyak mind egylégtérben vannak, vagy külön ? "

Előre is köszi


2011. febr. 26. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

a házidat ne mással csináltasd már.


csak te fogod megszívni. tudom kell a nyelvvizsga..

2011. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írd azt, hogy a szoba "egyszobás" vagy nem...


A végén meg kérj elnézést a szegénye szókincsért és az esetlegesen rossz nyelvhasználatért :)

2011. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az agyam megáll. EZ NEM HÁZIFELADAT. Ez az egyik. Másik, hogy én valójában egy külföldi szállodának szeretnék nyaralásügyben, azt amit leírtam. Nem szeretnék tele hibákkal küldeni egy e-mailt nekik, sztem érthető. Olyan nehéz lenne segíteni ?
2011. febr. 27. 13:38
 4/5 A kérdező kommentje:

Eszem megáll*

ez az agyam megáll elég érdekes lett XDD

2011. febr. 27. 13:46
 5/5 anonim válasza:
Dear Hotel Manager! My question is,that the family room is how many rooms? Thanks. (Kedves Hotel Igazgató! A kérdésem az, hogy a családi szoba mennyi szoba? Köszönöm.) Így jó?
2011. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!