Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen különleges tantárgyak...

Aremeen kérdése:

Milyen különleges tantárgyak vannak szakközépiskolában vendéglátás-idegenforgalom szakon?

Figyelt kérdés
Mármint hallottam hogy van pl: szálloda ismeret stb.
2011. márc. 7. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Idegenvezetés óra is van, plusz gépírás. Rengeteg idegen nyelv, 10 fős csoportban, három tanárral váltva, abból az egyik anyanyelvi. Legalábbis nálunk.

Melyik suli érdekel?

2011. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Veszprémi Séf Vendéglátóipari Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakközépiskola ! :) Angol Haladó szak.. most vagyok 8.-os és a Vendéglátás-Idegenforgalom Angol Haladó szakra adtam be a jelentkezésem !
2011. ápr. 12. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit írtam, az a Gundel Károly Középiskolában van, Pesten. Túl nagy eltérés, gondolom nem lehet.
2011. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát nem tudom, hogy az első válaszolónak milyen a sulija, de kicsit érdekes, mert államilag előírt kompetenciák vannak turizmus, szállodaismeret és marketing tárgyakból, úgyhogy ezeket kellene tanulniuk.
2012. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó sulim van. Nem írtam ,hogy csak ezek vannak, a kérdező csak a különlegeseket kérdezte. Ezek meg nyilvánvalók, szerintem, a gépírás meg nem.
2012. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!