Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy kezdő...

Mennyit keres egy kezdő (matematika) tanár Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nemrég fejeztem a matek szakot, fontos lenne megtudni az anyagi oldalát, ezért kérdezem.
2011. márc. 22. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat, sőt, kifejezetten keveset. Pontos adatot nem tudok, de édesanyám már több, mint 20 éve tanít, munkaközösség vezető, osztályfőnök és amit csak tud elvállal és így nettó 110 körül egy hónapban. Te kezdőként nyilván nem leszel rögtön munkaközösség vezető vagy osztályfőnök és kezdőként alapból alacsonyabb a béred, szóval nem tartam valószínűnek, hogy meglegyen a 100.
2011. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz, értem. Elég siralmas a tanárok helyzete, esetleg különórák vállalásával meglehet keresni 120-at.
2011. márc. 22. 08:46
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Első válaszoló, hogy keres csak annyit anyukád?

Az én nővérem kezdő tanító, 2 éve dolgozik, de ő is 110-et kap ki. Nem osztályfőnök, nem munkaközösség vezető, "csak" napközis tanítónő.

2011. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Főiskolai végzettséggel F1 122 000 bruttó

Egyetemi végzettséggel H1 129 500 bruttó


[link]


Közép C nyelvvizsgára van, ahol adnak 10 000 nyelvpótlékot, de ez nem jár automatikusan, tanároknál nem tudom, hogyan van.

2011. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
első: nettóban írtam, bruttóban nyílván több:)
2011. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem megkereshetsz..

Anita 22L

2020. aug. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!