Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vajon sok embernek van szükség...

Vajon sok embernek van szüksége nyelvtan illetve angol korrepetálásra?

Figyelt kérdés
Szeretnék pénzt keresni, ilyen kiegészítőt, ezekben jó vagyok, bár leginkább nyelvtanból, és arra gondoltam, hogy vállalhatnék pár különórát, bár nem tudom kinek mennyire van rá szüksége. Ez a kérdés ilyen statisztika, ha úgy tetszik. Várom a véleményeket!
2009. febr. 28. 13:06
 1/9 anonim válasza:
Szia! Hol laksz? Mert nekem szükségem lenne angol és nyelvtan korrepetálásra! :)Ha érdekel írj privit!
2009. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos. Én is járok korrepetálásokra (magyar, matek, töri) :P
2009. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de irodalom és töri korrepetálásra miért kell járni? Azt csak be kell magolni, ott nem kell gondolkodni mint a mateknál pl.
2009. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

12.o.s vok és azért járok korrepetálásokra, hogy könnyebben tanuljak érettségikre.

Remélem ezzel nincs semmi gond. :)

2009. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves Harmadik! Hát igenis kell gondolkodni irodalomnál és történelemnél is, ha csak bemagolod, akkor soha nem fogod meglátni az összefüggéseket. Nem akarok senkit megbántani, de pont az ilyen hozzáállás miatt van itt ennyi buta kérdés.


Kedves Kérdező!

Én is éppen tanítványt próbálok keresni magamnak magyarból és németből. Eddig elég nehézkesen megy. Mi azt csináltuk a lakótársaimmal, hogy készítettünk egy rakat hirdetést, amit a lépcsőházban bedobáltunk. Egyikünknek (matekosnak) sikerült is. De nem szabad feladni.

2009. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.


Ne haragudj, hogy bátorkodtam megkérdezni, hogy miért kell töri és irodalom korrepetálásra járni. Véleményem szerint ezen nincs sok minden magyarázni való, leadják az anyagot, le kell jegyzetelni, a könyvet melléolvasni, majd megtanulni. Kivétel olyan esetben, ahol a tanár nem tud tanítani. De hogy töri korrepetálásra járjon az ember. Számomra ez felfoghatatlan. Nem az a legegyszerűbb megoldás, hogy elküldöm a gyerekemet korrepetálásra. Le kellene ülni, utána olvasni, megtanulni, könyvtárba járni. Csak ugye nem ez a legegyszerűbb út..


A "buta kérdéses" részt pedig kikérem magamnak, igen is intelligensnek mondhatom magam 18 éves létemre, sőt, még helyes is tudok írni.

2009. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még annyival kiegészíteném, hogy nem véletlenül járnak az emberek általában nyelv, illetve matek, fizika, kémia korrepetálásra...
2009. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hjajj, hányszor mondjam még, hogy csak azért megyek, hogy könnyebben tanuljak az érettségikre? :) És egyébként a korrepetálásokon érettségikre készülünk, szóval kb olyasmi, mint fakultációk, csak délután.
2009. márc. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mondtam egy szóval sem, hogy Rád célzok a "buta kérdés" kijelentéssel. De sem az irodalmat, sem a történelmet nem lehet ÁTLÁTNI, ha valaki csak benyalja és kész.
2009. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!